Eskişehirlilere duyuru: Hem siz hem de o mutlu olsun!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirlilere duyuru: Hem siz hem de o mutlu olsun!
A
a

Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi'nden müjdeli haber geldi. Ayakları tutmayan ve hasta bir vaziyette merkeze getirilen kedi, 3 haftalık tedavinin ardından sağlığına kavuştu ve yeni yuvasına kavuşmayı bekliyor!

Sütiş Eskişehir
Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi, sahiplendirdiği binlerce sokak hayvanı ile örnek olmaya devam ediyor. Ayakları tutmuyor ve hasta vaziyette iken merkeze getirilen ve 3 haftalık tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşan kedicik de yeni yuvasına kavuşmayı bekliyor.

17 Haziran tarihinde Bahçelievler Mahallesi Billur Sokak’tan, ayakları tutmayan felçli bir kedi olduğu ihbarı üzerine Tepebaşı Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından alınan erkek kedinin tedavi süreci tamamlandı.

Merkezdeki nöbetçi veteriner hekim tarafından muayene edilmesinin ardından radyografik incelemelerinde, kedinin kalçasında kırık olduğu ayrıca sistemik viral hastalık geçirdiği saptandı. Tepebaşı Belediyesi Doğal Yaşam Merkezi’nde 3 haftalık yoğun tedavi sürecinin ardından kedi sağlığına kavuştu.

Sahiplendirme konusunda bilgi almak için arayın!

Sevecen, oyuncu, neşeli tavırları ile dikkat çeken kedi, şimdi yeni yuvasını bekliyor. Sahiplendirme konusunda bilgi almak isteyen vatandaşlar, Bursa Çevre Yolu 4. kilometrede hizmet veren Doğal Yaşam Merkezi’ne, 0 (533) 955 79 04 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.
 
Kaynak : BÜLTEN
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon
Barack Obama 4 Temmuz 2024 13:10

Sevecen,oyuncu ve neşeli tavırları ile dikkat çeken kediyi almak isterdim ama 10 bin lira emekli maaşımla kendime zor baktığım için alamıyorum.

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi