Eskişehirli esnafa Ünlüce ve Ataç'tan destek sözü!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirli esnafa Ünlüce ve Ataç'tan destek sözü!
A
a

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ve Eskişehir Büyükşehir Belediye (EBB) Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen ve yönetiminiz ziyaret etti. Başkan Ataç, “Bu kötü günleri hep birlikte aşacağız” dedi.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın Eskişehir’de faaliyet gösteren esnaf odaları ile temasları devam ediyor.

Başkan Ataç ve EBB Adayı Ayşe Ünlüce, Eskişehir Lokantacılar ve Kasaplar Esnaf Odası Başkanı Bahar Bilen ve yönetimiyle bir araya geldi. Ziyarette Başkan Ataç Eskişehir esnafının kentin sosyal, kültürel ve ekonomik hayatında çok büyük bir önem ve değer olduğunu belirtti. Başkan Ataç, “Gerçekten mali açıdan zor günlerden geçiyoruz, işleri iyi giden bir esnaf bulmak çok zor. Maliyetleriniz, giderleriniz artıyor. Bu maliyet artışlarından maalesef ki vatandaş da etkileniyor. İnşallah bu kötü günleri hep birlikte aşacağız. Bizler ekonomik mücadele veren esnafımızın her daim yanındayız” dedi. 

Esnafa sağlanan desteklerin artarak devam edeceğini belirten EBB Başkan Adayı Ünlüce, yeni dönemde de Büyükşehir Belediyesi olarak esnafa her türlü desteği sağlayacaklarını vurguladı. Ünlüce emeklilerin durumuna dikkat çekerek, emeklilerin de sosyal yardıma ihtiyaç duyduğunu belirtti. Pandemi sürecinden bu yana bütçeyi sosyal yardıma yönlendirmek zorunda kaldıklarını ifade ederken, hükümete bir 'sarı kart' gösterme zamanının geldiğini dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı Bilen, çalışmaları ve esnaf olarak yaşadıkları sorunları anlattı.

Oda ziyaretinin ardından Başkan Ataç ve beraberindeki heyet, Sakarya Caddesi’ndeki esnafları ziyaret ederek hayırlı kazançlar diledi.
1000
icon
Ahmet 10 Şubat 2024 19:47

Sadece çarşı esnafı esnaf galiba başka yerde esnaf ve zanaatkar yok galiba onlar için

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi