Ahmet Ataç 15 02 2024

Eskişehir'in sokaklarını rahatlatacak otopark müjdesi!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'in sokaklarını rahatlatacak otopark müjdesi!
A
a

Eskişehir'de Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sakarya Caddesi’nde hizmet veren esnafı ziyaret ederek, vatandaşa da otopark müjdesi verdi. İşte detaylar...

Sütiş Eskişehir
Eskişehir'de Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Sakarya Caddesi’nde hizmet veren esnafı ziyaret ederek ‘Hayırlı Ramazanlar ve bol kazançlar’ diledi. 

Eskişehir'e 3 tane yer altı otoparkı müjdesi verdi!

Eskişehir'de Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kente hizmet sunan esnafla bir araya gelmeye devam ediyor. Kent esnafı ile de buluşmayı sürdüren Başkan Ataç, Sakarya Caddesi’nde bulunan esnafı ziyaret ederek hayırlı Ramazanlar ve bol kazançlar diledi. Esnafın yanı sıra alışveriş yapan mahalle sakinleri ile de bir araya gelen Başkan Ataç, vatandaşlar ile sohbet etti. Esnaf ziyaretlerine ilişkin bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, “Bizler sadece seçim öncelerinde değil, her zaman halkımız ile iç içe, yan yanayız. Bu sayede de vatandaşlarımızın, esnafımızın nabzını tutuyoruz. 20 yıldır Tepebaşı’na kazandırdığımız hizmetlere yenilerini ekleyerek birlikte yönetmeye devam edeceğiz. Hoşnudiye Mahallesine 3 tane yer altı otoparkı yapacağız. Bu otoparklarla hem esnafımıza hem vatandaşımıza rahat nefes aldırmış olacağız. Aynı şekilde Belde Evi, Deneyimli Kafe ve erken çocukluk eğitim merkezlerimizin sayısını artırarak çocuk ve ailelerin sosyalleşmesine de katkı sunacağız. Tepebaşı her zaman parmakla gösterilen, tercih edilen ilçe olmaya devam edecek” dedi. Esnaf ise Başkan Ataç’a ziyareti için teşekkür ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
İbrahim 17 Mart 2024 22:07

Millet benzin alamıyor bunlar otopark müjdesi veriyor ayyyy ne güzel

0 0 Cevap Yaz
Es eslş 17 Mart 2024 18:51

Otopark yerine bağlardaki gibi geniş kaldırımlar...

0 0 Cevap Yaz
Polis 16 Mart 2024 11:32

Ertuğrulgazi mahallesi bede evi yapilsin

0 0 Cevap Yaz
Hakan 16 Mart 2024 11:17

Otopark ucretleri astronomik pahalı

0 5 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi