Eskişehir’in genç girişimcileri TOBB’da takdir topladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir’in genç girişimcileri TOBB’da takdir topladı
A
a

TOBB Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Yusuf Melih Turan ve Kurul üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ziyaret ederek, Eskişehir’de yürüttükleri çalışmalar ve yeni projeleri hakkında bilgi verdi.

Sütiş Eskişehir
Turan, Kurul olarak düzenledikleri etkinliklerde gençlerle bir araya geldiklerini, genç girişimcilerin karşılaştıkları zorluklar ve bu zorlukların aşılması için önerdikleri çözüm yollarını Hisarcıklıoğlu'na iletti. Turan ayrıca, Eskişehir’in girişimcilik potansiyelini artırmak için planladıkları yeni projeleri ve iş birliği fırsatlarını dile getirdi.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, genç girişimcilerin enerjisinin ve inovatif düşüncelerinin ülke ekonomisine büyük katkı sağladığını belirterek, Eskişehir’deki genç girişimcilerin başarılı çalışmalarını takdir ettiğini söyledi. Hisarcıklıoğlu konuşmasında, "TOBB Eskişehir Genç Girişimciler Kurulu Başkanımız Yusuf Melih Turan ve Kurul üyelerimizi Birliğimizde ağırladık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Genç girişimcilerimiz ile gurur duyuyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.
Kaynak : İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi