Ahmet Ataç 15 02 2024

Eskişehir'in çöplüğünde bulunmuştu: Ölü bebeğe acı veda!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'in çöplüğünde bulunmuştu: Ölü bebeğe acı veda!
A
a

Eskişehir şehir çöplüğünde bulunan ayrıştırma tesisinde, bir poşetin içinden çıkan yeni doğmuş bebek cesedi Adli Tıp Kurumundaki incelemelerin ardından kimsesizler mezarlığında toprağa verildi.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir şehir çöplüğündeki ayrıştırma tesisinde bulunan bir poşetin içinden çıkan yeni doğmuş bebek cesedi, Adli Tıp Kurumu'nda yapılan incelemelerin ardından kimsesizler mezarlığında toprağa verildi. Bu trajik olay, toplumda büyük bir üzüntü ve endişeye neden olmuştu.

Seyitgazi yolunda bulunan şehir çöplüğünde bebek cesedi bulunmuştu


Eskişehir'de 27 Ocak 2024 tarihinde Seyitgazi yolunda bulunan şehir çöplüğünde çalışan personeller tarafından bir bebek cesedi bulunmuştu. Çöp arabaları ile kentin çeşitli yerlerinden getirilen çöplerin incelendiği ayrıştırma tesisinde, beyaz bir poşetin içinde kordonu kesik halde bulunan kız bebek cesedi, inceleme yapılması için Adli Tıp Kurumuna gönderilmişti. İşlemlerin tamamlanmasının ardından bugün personel tarafından Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morgundan karton kutu ile çıkarılan bebek, defin işlemleri için hasta nakil aracıyla Asri Mezarlığı'na götürüldü. Cenaze, mezarlıktaki kimsesiz çocuklar bölümünde toprağa verildi.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi