Eskişehir'den sonra Yılmaz Büyükerşen'e sürpriz görev

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'den sonra Yılmaz Büyükerşen'e sürpriz görev
A
a

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Eskişehir'de yaptığı aday tanıtım konuşmasında bu seçimlerde aday gösterilmeyen Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in yeni görevini açıkladı. İşte Yılmaz Büyükerşen'in CHP'deki yeni görevi...

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı ve bu seçimlerde aday gösterilmeyen Yılmaz Büyükerşen'in yeni görevi belli oldu. Eskişehir'deki aday tanıtımında konuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in Cumhuriyet Halk Partisi'ndeki yeni görevini açıkladı. 

CHP Genel Başkanı Özel, Büyükerşen'in yeni görevini paylaşarak, Büyükerşen'in yeni kurulacak CHP'li Belediyeler Komisyonu'nun Genel Koordinatörü olacağını açıkladı. Özel, kürsüde Büyükerşen'e sarılarak ve elini öperek veda etti.

Büyükerşen, kısa bir veda konuşması yaparak, "Bu şehri çok seviyorum, sizleri çok seviyorum. Şimdiden hoşça kalın. Esenle kalın." ifadelerini kullandı.

Özgür Özel ise, "Daha 1 yıl önce Eskişehir'in oylarını Erdoğan'a karşı toplayıp AKP'den aday olanlara en iyi cevabı 31 Mart'ta halk verecek. Eskişehir'in oyunu çalanlara, oy hırsızlarına Eskişehirlilerin verecek oyları olamaz. Ahlak için, vicdan için, Eskişehir'i kandıran bu akla bir cevap vermek için 31 Mart'ta CHP adına Türkiye rekoru bekliyorum sizden." şeklinde konuştu.

Eskişehir'de CHP'nin adayı Ayşe Ünlüce olarak açıklanmıştı.

Yılmaz Büyükerşen sosyal medyaya da damga vurdu!

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in CHP'li Belediyeler Komisyonu'nun Genel Koordinatörü olacağının açıklanmasından sonra Yılmaz Büyükerşen sosyal medyada da zirve yaptı. Sosyal medya platformu X'te (Twitter) Yılmaz Büyükerşen başlığı en çok konuşulan konu oldu.
Kaynak : anadolugazetesi.com
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Batuhan 27 Ocak 2024 23:37

ESKİŞEHİRE YAKIŞAN ADAY AYŞE ÜNLÜCE ,DOĞRU İNSAN ÇALIŞKAN HANIMEFENDİ BAYRAMIN OLSUN ESKİŞEHİR…

8 1 Cevap Yaz
Kazım

Beraber mı çalıştin nereden biliyorsun, reklamcı

0 0
Bünuamin 27 Ocak 2024 17:17

Yandı Türkiye

2 7 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi