Eskişehir'deki o yollara motosiklet ve bisikletle girmeyin!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'deki o yollara motosiklet ve bisikletle girmeyin!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi ekipleri araç trafiğine kapatılarak yayalaştırılmış yollara motosiklet, elektrikli bisiklet ve scooter ile giriş yapanlara yönelik sıkı denetimlerini sürdürüyor.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Trafik Ekipleri motorlu taşıt trafiğine kapalı alanlara giriş yapan sürücülere karşı denetim yapıyor. UKOME kararıyla her türlü motorlu taşıtlara yasaklanan İki Eylül Caddesi’ne giren motosiklet, elektrikli bisiklet ve scooter sürücülerine yaya güvenliğini tehlikeye düşürdükleri için Encümen’e sevk edilmek üzere idari yaptırım kararı uygulanıyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı yetkilileri, denetimlerin devam edeceğini belirterek araç trafiğine kapatılmış ve yayalaştırılmış olan yollara motosiklet, elektrikli bisiklet ve scooter ile giriş yapılmamasını konusunda uyarıda bulundular.
Yetkililer, paket dağıtımı yapan iş yerlerinde çalışanların hızlı servis yapmaya zorlanmamaları, yaya bölgelerine girmemeleri ve tescil belgelerini yanlarında bulundurmaları gerektiğini de hatırlattılar.
 
Kaynak : ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi