Eskişehir'de yollar yenileniyor: İşte trafiğe kapatılacak yeni caddeler...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de yollar yenileniyor: İşte trafiğe kapatılacak yeni caddeler...
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiğin aksamaması için yürüttüğü gece çalışmaları kapsamında Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesi’nde asfalt onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştirdi. Ayrıca Büyükşehir yeni yol çalışmalarını da duyurdu. İşte detaylar...

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiğin aksamaması için yürüttüğü gece çalışmaları kapsamında Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesi’nde asfalt onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştirdi.
 
Eskişehir Büyükşehir BelediyesiYol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin kent genelinde çalışmaları aralıksız sürüyor.

Bu kapsamda Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesinde gece boyunca aralıksız mesai yapan ekipler, asfalt onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. 9 Temmuz 20.00 – 10 Temmuz 08.00 saatleri arasında da araç trafiğine kapalı olacak bölgede çalışmalar sürecek.

Yetkililer daha sonra 10 Temmuz 20.00 – 11 Temmuz 08.00 ile 11 Temmuz 20.00 – 12 Temmuz 08.00 saatleri arasında 2 gün boyunca Kurtuluş Mahallesi Sarper Caddesi’nde yapılacak çalışma nedeniyle yolun trafiğe kapalı olacağını hatırlattılar. Yetkililer çalışma programı kapsamında ilerleyen günlerde Maide Bolel Caddesi, Altay Caddesi ve Kıbrıs Bulvarı’ndada çalışma başlatılacağını belirttiler.
 
Büyükşehir Belediyesi yetkilileri,“Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığımızca yapılacak çalışmalar nedeniyle sürücülerin alternatif güzergâhları kullanmaları önemle rica olunur. Ayrıca Temmuz ayı içerisinde şehrimiz diğer köprüler, ana cadde ve bulvarlarında da, gece çalışmalarımız devam edecek olup, trafik kapatma hususlarında çalışmalar öncesinde bilgilendirme yapılacaktır.” dediler.
 
Kaynak : BÜLTEN
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi