Eskişehir'de trafiğe kapatılacak yeni caddeler belli oldu!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de trafiğe kapatılacak yeni caddeler belli oldu!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kent içi trafiğin aksatmadan yürüttüğü gece mesaisi kapsamında Alanönü Mahallesi Hicri Sezen Caddesi'nde asfalt onarım ve yenileme çalışmaları başlatacak. İşte detaylar...

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ninkent içi trafiğin aksatmadan yürüttüğü gece mesaisi kapsamında Gökmeydan ve Kurtuluş Mahallelerinin ardından Alanönü Mahallesi Hicri Sezen Caddesi’nde asfalt onarım ve yenileme çalışmaları 12 Temmuz Cuma saat 20.00’de başlayacak.
 
Eskişehir Büyükşehir BelediyesiYol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin gerçekleştirdiği gece çalışmaları aralıksız sürüyor.

Bu kapsamda Gökmeydan Mahallesi Ulus Caddesinde asfalt onarım bakım çalışmalarının tamamlanmasının ardından Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler,şerit ve çizgi boyama çalışmaları gerçekleştirdi. ESKİ Genel Müdürlüğü ekipleri de Ulus Caddesi’ndeki kanalizasyon temizlik çalışması yaptı.

Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin Kurtuluş Mahallesi Sarper Caddesi’ndeki çalışmalarında sona gelinirken yeni başlatılacak çalışmayla ilgili sürücülere uyarıda bulunan yetkililer, “Alanönü Mahallesi Hicri Sezen Caddesi üzerinde asfalt onarım ve yenileme çalışmalarımızbaşlayacaktır. İlgili caddede 12 Temmuz Cuma saat 20.00 - 13 Temmuz Cumartesi saat 08.00 arası çalışmagerçekleştirilecek.Bu süre zarfında sürücülerin alternatif güzergâhları kullanmaları önemle rica olunur. Ayrıca Temmuz ayı içerisinde şehrimiz diğer köprüler, ana cadde ve bulvarlarında da, gece çalışmalarımız devam edecek olup, trafik kapatma hususlarında çalışmalar öncesinde bilgilendirme yapılacaktır.” dediler.
 
Kaynak : BÜLTEN
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi