Eskişehir'de tedirgin eden sorun kökünden kesildi!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de tedirgin eden sorun kökünden kesildi!
A
a

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde bir parkta devrilen söğüt ağacı, mahalle sakinlerinin endişesine yol açtı. İhbar üzerine harekete geçen belediye ekipleri, devrilen ağacı kestikten sonra bölgedeki diğer ağaçları da kontrol etti.

Sütiş Eskişehir
 Eskişehir’de bir parkta söğüt ağacının devrilmesi nedeniyle tedirgin olan mahallelinin yaptığı çağrı sonrasında devrilen ağacı tamamen keserken Odunpazarı Belediyesi ekipleri, bölgedeki diğer ağaçları da kontrol ederek konuyla ilgili çalışma gerçekleştirdi.

Yenikent Mahallesi'nde bulunan Öğretmenler Parkı'ndaki söğüt ağacı bilinmeyen bir nedenle devrilmişti. Çocukların sıklıkta olduğu bölgede meydana gelen olay nedeniyle tedirgin olan mahalleli muhtemel yaralanmalara karşı yetkililerden ağaçların kontrol edilmesini isterken, İhlas Haber Ajansı'nın (İHA) haberi sonrası Odunpazarı Belediyesi ekiplerince konuyla ilgili çalışma başlatıldı. Bahsi geçen devrilen söğüt ağacı tehlikelere karşı tamamen kesilirken, ekiplerin bölgedeki diğer ağaçları da kontrol ettiği öğrenildi.
Kaynak : İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi