Eskişehir'de tam bin 493 öğrenci yararlandı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de tam bin 493 öğrenci yararlandı!
A
a

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi’nden yararlanan öğrenci sayısı bin 493’e ulaştı.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, çocukların gelişimine katkı sunan merkezlerle hizmet vermeye devam ediyor. Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen eğitim ve etkinlikler ile çocukların gelişimine önemli katkılar sunan Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi, 9 derslik, 3 etüt salonu ve 1 tane de çok amaçlı salonu ile hizmet veriyor. Merkezde uzman eğitmenler tarafından 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik akademik ve sosyal gelişimi destekleyici programlar düzenlenerek çocukların gelişimi destekleniyor.

Öğrenci Sayısı Bin 493’e Ulaştı

2023 yılında hizmete giren merkezde, matematik, fen bilgisi, İngilizce, Türkçe, sosyal bilgiler ve rehberlik gibi alanlarda öğrencilere eğitim desteği sağlanıyor. Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi’nden bugüne kadar yararlanan öğrenci sayısı bin 493’e ulaştı. Merkezde düzenlenecek yeni eğitim dönemi için kayıtlar Haziran ayı sonunda alınacak ve eğitimler ise Temmuz ayı itibari ile başlayacak.

“Elimizden Geleni Yapmaya Devam Edeceğiz”

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da merkeze ilişkin değerlendirmesinde, “Çocuklarımıza ne kadar değer verdiğimi her fırsatta dile getiriyorum. Onlar bizim geleceğimiz, gelişimlerine katkı vermek adına elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Her projemizde çocuklarımızı düşünerek hareket ediyoruz. Merkezimizde alanında uzman eğitmenler görev alıyor ve Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına uygun biçimde okullarına destek olacak nitelikte kurslar veriliyor. Kısa sürede oldukça rağbet gören merkezimizden bin 493 yavrumuzun yararlanması mutluluk verici. Yavrularımızın eğitim hayatlarına katkı vermeye, onların daha iyi noktalara gelebilmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Kaynak : bülten
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi