Ahmet Ataç 15 02 2024

Eskişehir'de şeytanı bile şaşırtacak taktik

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de şeytanı bile şaşırtacak taktik
A
a

Eskişehir'de Şirintepe Mahallesi'nde bir apartmana giren ve yardım toplama bahanesiyle zillere basan 2 hırsızlık şüphelisi, açılmayan kapıları zorlamaya çalıştı. Güvenlik kameralarına yakalanan şüphelilerin görüntüleri ise tedirgin edici...

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de apartmanlara girerek yardım toplama bahanesiyle zillere basan, açılmayan kapıları ise zorlayan 2 hırsızlık şüphelisi, güvenlik kameralarına yakalandı.

Şirintepe Mahallesi Yolcuer Sokak’ta bulunan bir apartmanda meydana gelen olay, görenleri hayrete düşürdü. Sokakta bulunan bir apartmana giren ve iddialara göre yardım toplama bahanesiyle zillere basan, açılmayan kapıları ise zorlayarak açmaya çalışan 1’i kadın 2 şüpheli, güvenlik kameralarına yakalandı. Yüzlerini hijyenik maske ile kapatarak yardım toplama bahanesiyle bastıkları zilin ardından kapıyı açan birisinin olmamasıyla evin boş olduğunu belirleyen şüpheliler, aynı kapı önünde dakikalarda bekleyerek içeri zorla girmeyi denedi. Kapıyı açmada başarılı olamayan şüpheliler, apartmandan çıkarak kayıplara karıştı.

Hırsızlık girişimine ait güvenlik kamerası görüntüleri, sosyal medyada tepki topladı.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Osman 16 Mart 2024 12:01

"Eskişehir'de şeytanı bile şaşırtacak taktik" başlığını atan her kim ise ya çok saf ya da çok kurnaz birisi olmalı...bunun neresi şaşırtıcı ?

0 1 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi