Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin şehre estetik değer katmak amacıyla pek çok cadde ve sokaklarda konumlandırdığı çiçeklerin saksıları çöp kutusuna döndü. İzmaritlerini çöpe atmak yerine saksılara söndürüp bırakan vatandaşlar nedeniyle çirkin görüntüler ortaya çıktı. Durumdan rahatsız olan vatandaşlar nedeniyle, "Saksılara izmarit ve çöp atmayın" uyarı tabelaları dikilirken duyarsız vatandaşların tabelanın yanına izmarit attığı gözlendi.
Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...