Eskişehir'de öğrencilere duyuru: Ücretsiz yemek desteği...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de öğrencilere duyuru: Ücretsiz yemek desteği...
A
a

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin üniversite öğrencileri için hizmete sunduğu ve çok sevilen ücretsiz akşam yemeği hizmetine, eğitim öğretim döneminin sona ermesi ile birlikte 7 Haziran’da ara verilecek.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin, Başkan Ahmet Ataç’ın talimatı ile kentteki üniversite öğrencileri için “Gel beraber olsun” sloganıyla başlattığı ücretsiz yemek hizmeti devam ediyor.

Öğrencilere, hafta içi her akşam Anadolu Üniversitesi Cuma Kapısı arkasında bulunan Yeşiltepe Mahallesi Sınırlar Sokak No: 2 adresinde akşam yemeği ücretsiz olarak sunuluyor. Dönem boyunca yemek olanağından yararlanan üniversite öğrencileri, hizmet ile maddi olarak büyük rahatlığa kavuştuklarını belirterek Tepebaşı Belediyesi’ne memnuniyetini iletiyor. Öte yandan Tepebaşı Belediyesi yetkilileri yemek desteğine, eğitim öğretim döneminin sona ermesi ile birlikte 7 Haziran tarihinde ara verileceğini bildirdi.

Bugüne kadar on binlerce gence ulaşan hizmetten yararlanan öğrenciler, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a her zaman gençlerin yanında olmasından ötürü teşekkürlerini iletiyor.
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi