Bu resmin aynısını Söke Milas karakolunda Danışmanı Selimiye arasında gördüm. Ayni resim ve arkasında size göre kızıl sultan bize göre gök Sultany aziyordu. Sarı bir volvo tir. Bunların amacı ne acaba . Ne demeye ne yapmaya çalışıyorlar.
Gerçek Osmanlı hanedanlarının torunlarından Osmanlıcılık hayali ve rüyası anılmazken bazı örümcek kafalılarının bu Osmanlıcılık sevdaları niye! Ülkemiz Türkiye Cumhuriyeti gideceğimiz yol geriye orta çağ değil, uzay çağı.
Hey ve koca sultan senin gibi kimse olamadı özlemle yad ediyoruz. Ataların atası
O yazı ve resim gerçeği anlatıyor ve bunca çaba emek boşuna değil evet biz vardık bir cihanda birde kuffar kelimesi bana göre çok şey anlatıyor biz Türk müslüman millet herşeye hazırlıklı olmalı hayırlı sabahlar
He ya ne kadar etkileyici,Aptülhamit’in fotoğrafını tırın arkasına yaptırması. Ben Organize sanayi kavşağında takıldım peşine kendime geldiğimde Yozgattaydım.