Eskişehir'de o noktalar tutuldu: Sorgu başladı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de o noktalar tutuldu: Sorgu başladı!
A
a

Eskişehir'de İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, okul çevrelerinde güvenliği sağlamak ve olası suçları önlemek için yoğun denetimler gerçekleştirdi.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince okul çevresinde çeşitli denetimler yapıldı.

Okul çevreleri İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince denetim yapıldı. Yapılan denetimlerde; 2 market/tekel, 1 iddia bayi, 11 okul çevresi/park kontrolü, 11 okul ziyareti ve 15 şahıs sorgusu yapıldı. Odunpazarı ilçesinde bir lisede meydana gelen yaralama olayı ile ilgili olarak, şüpheli yakalanarak gerekli işlemler uygulandı. Kavşaklarda ve trafik ışıklarında dilendiği tespit edilen 3 çocuk, Aile ve Sosyal Hizmetler İI Müdürlüğü'ne teslim edildi.

İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan denetimlerde ise; 93 Devriye faaliyetinde, 41 market, 40 kahvehane, 28 park, bahçe kontrolü yapılıp, 306 şahısın sorgulandı. Okul çevresinde bulunan güzergâhtan geçen 105 aracın sorgusu jandarma tarafından yapıldı.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Eminço 27 Mart 2024 11:06

Suzan Gurcanlı ilköğretim okulu yanında ki parkta adam içki içiyor tuvaletini yapıyor hani denetim nerede ne resmi ne sivil polis var gelen ekip arabada oturuyor sadece

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi