Eskişehir'de kritik denetim: 700'ün üzerinde sorgulama!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de kritik denetim: 700'ün üzerinde sorgulama!
A
a

Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Nisan ayı boyunca okulların çevrelerinde ve servislerde denetim gerçekleştirdi. Yapılan denetimlerde 195 market, 182 kahvehane, 114 park ve bahçe ile 245 okul servisi kontrol edildi.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından okulların çevresinde bulunan 491 park ve işletme denetlenirken, 245 okul servisi kontrol edildi.

Eskişehir'de  İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler tarafından Nisan ayı içinde jandarma sorumluluk bölgesinde bulunan okulların çevrelerinde denetim düzenlenirken, okul servisleri de kontrol edildi. Jandarma ekipleri tarafından okulların çevresinde yapılan 452 farklı denetimde, 195 market, 182 kahvehane, 114 park ve bahçe incelendi. Toplamda 129 okulun ziyaret edildiği denetimlerde, bin 692 şahsın da kimlik sorgusu yapıldı.

Ayrıca ekipler tarafından gerçekleştirilen denetimlerde, 245 adet okul servisi kontrol edildi. Kusurlu bulunan 4 okul servisinin şoförüne, 3 bin 576 TL para cezası kesildi. Denetimlerde, okul servis şoförleri ve rehber personeline güvenli öğrenci taşıma kuralları konusunda trafik eğitimleri verildi.
Kaynak : İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi