Eskişehir'de günün her saatinde onun için sıraya giriyorlar!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de günün her saatinde onun için sıraya giriyorlar!
A
a

Eskişehir’de artan hava sıcaklıkları dondurmaya olan talebi arttırdı ve aylar sonra serinletici lezzetle buluşan vatandaşların oldukça mutlu oldu.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de dondurma satışları yeniden başladı. Havaların geç ısınması ve zaman zaman yağışlı olmasından kaynaklı olarak dondurma satışlarının bu günlere nazaran az olduğu bilinirken, son günlerde kavurucu sıcaklıklardan dolayı tekrar dondurma tezgahlarında yoğunluğun başladığı gözlemlendi. Vatandaşların dondurma için günün hemen her saatinde sıra beklediklerini belirten dondurmacı Feridun Kıvılcım, ekim ayının sonuna kadar dondurmaya olan talebin yoğun bir şekilde devam edeceğini beklediğini dile getirdi.
“Artık çocuklarımız rahatlıklar dondurmayı yiyebilirler”

Eskişehir’de dondurmacılık yapan Feridun Kıvılcım yaz sezonunun artık açıldığını ve vatandaşların gönül rahatlığıyla dondurma alıp yiyebileceklerini belirtti. Eskişehir’in dondurmaları çok güzel olduğunu savunan Kıvılcım, “Dondurmalarımız gerçek meyve ve gerçek salepten yapılmaktadır. Gelen müşterilerimiz sürekli memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Dondurma alan vatandaşlar, bir daha gelip ikinci dondurmalarını istiyorlar sıcaklardan dolayı. Şu anda burada 24 çeşit dondurmamız mevcut. Çocuklar tarafından çok tercih edilenler dondurmalarımız balbadem, ceviz, kestane, browni ve karamelli dondurmalarımızdır. Yurtdışında yapılmış ve tescillenmiş araştırmalara dayanarak söylüyorum, artık çocuklar dondurmayı rahatlıkla yiyebilirler, annelerin içi rahat olsun o konuda. Yok çocuğumuz boğazı şişecek yemesin, yok hasta olmasın diye çocuklarınızı dondurmadan mahrum bırakmayın. Gönül rahatlığıyla dondurma yiyebilir yedirebilirsiniz” dedi.
Kaynak : İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi