Adam gibi maaş verin çalışan sizi bulur. Uyanık iş verenler köle arıyor. Ne ka ekmek o ka köfte.
HEP ESNAFIN SORUNU ZATEN , HİÇ ÇALIŞANIN SORUNU OLMUYO ... YANINDA ÇALIŞANIN HAKKINI VERMEZSEN , EZERSEN HEP İLANLAR OLUR . DİKKAT EDİN SÜREKLİ AYNI İŞYERLERİ , SÜREKLİ AYNI FABRİKALARDA ALIM İLANI OLUYO ...
Yaaa yazık kıyamamm onlaraaa.. Köle yerine eleman arsalar sorun çözülürn da emeklerinin hakkını verseler.
Kaç saat çalışma var ve ne kadar ücret karşılığında..eleman aranıyor veya köle..
Bu ilanların çoğu yalan başvurmak istediğinizde kem kümle geçiştiriyor lar. Sonra ilanı kaldırıyorlar kısa bir süre sonra yeniden asıl yolar. Amaçları reklam müşterinin dikkatini çekmek ama insanların iyi niyetleriyle oynuyorlar ceza almaları gerek.
Evet arayan çok, bir tanesi haftanın 7 günü günlük 8 saat çalıştırıp part teim ücreti diyor. Yani köle arıyor çoğu. Düzgün maaş teklifi yok.
Asgari ücrette 12 saat mesai bulursan köle çaliştirirsin sayın işverenler
ESKIŞEHIR ÇARŞIDA ESNAF EKTIGINI BIÇIYOR HEPBANA RABBENA DIYEN ZAM ZAM DIYE VATANDASIN CANINA OKUYANLAR KIRALARINI ÖĎEYEMIYECEK HALDE ORNEK KASAPLAR 3 AYDIR KIRA PARASINI ÖDEYEMEYEN ADAM ŞIMDI BIR 3 AYDA KURBANLIKLARIN BITMESINI BEKLEYECEK KARTEL BİSMİLLAH BIŞMILLAH .