Eskişehir'de değişmeyen görüntü: Hava ısınınca...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de değişmeyen görüntü: Hava ısınınca...
A
a

Eskişehir'de hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi, vatandaşları serinleme yöntemleri aramaya itiyor. Arifiye Mahallesi'nde bulunan Taşbaşı Çarşısı'nın önündeki süs havuzu da bu arayışa çare arayan çocuklar için bir eğlence noktası haline geldi. Fakat bu eğlence, tehlikeli bir serinleme yöntemiyle gölgelenmiş durumda.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir'de sıcaktan bunalan ve çözümü süs havuzuna girmekte bulan çocukların tehlikeli serinleme yöntemi cep telefonu kamerasına yansıdı.

 

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üstünde seyrettiği şu günlerde vatandaşlar birbirinden farklı serinleme yöntemlerine başvuruyor. Arifiye Mahallesi'nde bulunan Taşbaşı Çarşısı'nın önündeki süs havuzu da serinlemek isteyen çocukların eğlence noktası oldu. Güzel görsellik amacıyla alanda bulunan süs havuzuna farklı stillerde atlayan çocuklar tehlikeli bir oyunla eğlenirken aynı zamanda serinledi.

Çevredeki bir vatandaş ise çocukların bu tehlikeli serinleme yöntemini cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydetti.
Kaynak : İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi