Eskişehir'de çöp Konteynerleri kullanılmaz durumda  

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de çöp Konteynerleri kullanılmaz durumda  
A
a

Eskişehir'in çeşitli noktalarına alt belediyeler tarafından yerleştirilen çöp konteynerleri, bakımsızlık sebebiyle kullanılamaz hale geldi.

Sütiş Eskişehir
Eskieşehir'de alt belediyeler tarafından şehrin çeşitli noktalarına yerleştirilen çöp konteynerli bakımsızlık sebebiyle kullanılamaz duruma getirildi. Araçların çarpıp kaçtığı, atık toplayıcılarının zarar verdiği konteyrnerin birçoğunun parçalandığı birçoğunun da kirli olması görenlerinde tepkisini çekti. Tepebaşı ve Odunpazarı Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü kontrolünde bulunan onlarca konteyner’in bazılarının kirlilikten, bazılarının ise verilen zarar yüzünden perişan bir durumda olduğunu belirten vatandaşlar, sorumlu belediye yetkililerini duyarlı olmaya davet ettiler. Kenar semtlerin yanı sıra kent merkezindeki birçok noktada yer alan konteynerin ya temizlenmesi yada yenileriyle değiştirilmesin isteyen esnaf ve vatandaş belediyelere ödedikleri çevre ve temizlik vergilerini de hatırlattı.
 
Kaynak : MUHABİR- TUĞÇE KAŞ
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon
SABRİ DİKER 1 Temmuz 2024 17:27

Çöp konteynırlarını kamyona boşaltınca Görevliler Konteynırları kenara düzenli bıraksınlar,Acele ederken hızla kenara ittirip konteynırlar Zarar Veriyorlar......

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi