Eskişehir'de çocuklar için hafta sonu büyüleyici etkinlik

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de çocuklar için hafta sonu büyüleyici etkinlik
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda düzenlenecek 9. Çocuk Şenliği’ne çocuklar ve ailelerini davet etti.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir'de her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “9.Çocuk Şenliği” 28 Nisan Pazar günü Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’nda gerçekleştirilecek.

11.00-17.30 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde,bayram tadında eğlencesi bol, müzik, sahne şovları, spor gösterileri, oyunlar, yarışmalar, dans gösterilerinin yanı sıra atölye çalışmaları ve stantlarda kurumlar ile sivil toplum kuruluşları çeşitli etkinlikler yapacak.
Şenliğe katılacak çocuklar, 6 saat boyunca çok sayıda oyun ve atölye çalışmalarıylagönüllerince eğlenecekler. 9. Çocuk Şenliği’nde çocukları muhteşem bir konser de bekliyor.16.45’teŞubadap Çocuk Konseri çocuklara unutamayacakları bir müzik ziyafeti sunacak.

Ayrıca şenlikte masa tenisi,ayak tenisi, basketbol, çuval yarışı, floorcurling, futbol, halat çekmece, hentbol, masa tenisi, mendil kapmaca, okçuluk, speedball, voleybol gibi yarışlarla çocuklar ve aileleri büyük heyecan yaşayacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyadaki tüm çocuklara armağanı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarınıgörkemli şenlikle taçlandıracaklarını belirterek, “Bayram coşkusunu hep birlikte yaşamak üzere tüm çocuklarımızı ve kıymetli ailelerini 28 Nisan Pazar günü Sazova Parkımızdaki eğlence dolu şenliğe davet ediyorum.” dedi.
 
 
 
 
Kaynak : ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi