Eskişehir'de büyük dönüşüm başlıyor: Yarın tanıtılacak!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de büyük dönüşüm başlıyor: Yarın tanıtılacak!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ninGündoğdu-1 Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etabı ve Gündoğdu-2 Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi B Etabı “Kat Karşılığı Yapım İşi İhaleleri”nin lansman toplantısı 14 Mayıs Salı günü yapılacak.

Sütiş Eskişehir
Geleceği planlı ve dirençli bir Eskişehir için çalışmalarını sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Gündoğdu mahallesindeki büyük dönüşümü başlatıyor.

Bu kapsamda uzlaşma görüşmeleri başta olmak üzere tüm iş ve işlemler tamamlanarak uygulama aşamasına gelinen Gündoğdu-2 Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi B Etabının kat karşılığı yapım ihalesi 5 Haziran 2024, Gündoğdu-1 Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etabının kat karşılığı yapım işi ihalesi ise 12 Haziran 2024 tarihinde gerçekleştirilecek.

Yapılacak proje ve ihalelerle ilgili inşaat sektörü firmalarına yönelik lansman toplantısı 14 Mayıs Salı günü saat 14.00’te Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yapılacak.

Toplantıya katılmak isteyen firmalar kayıt ve bilgi için Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Dairesi Başkanlığı’nın 0222 211 55 00 / 1419-1420-1422 numaralı hatlarından yetkililere ulaşabilecekler.
Kaynak : ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi