Eskişehir'de bu sokaktan yaya geçebilene aşk olsun!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de bu sokaktan yaya geçebilene aşk olsun!
A
a

Eskişehir'in bir ara sokağında çevreye bilinçsizce park edilen motosikletler nedeniyle işletmelerinin önü kapanan esnaf, uzun süredir yetkililerden çözüm beklemesine rağmen kimseye sesini duyuramıyor

Sütiş Eskişehir
Eskişehir'in bir ara sokağında çevreye bilinçsizce park edilen motosikletler nedeniyle işletmelerinin önü kapanan esnaf, uzun süredir yetkililerden çözüm beklemesine rağmen kimseye sesini duyuramıyor.
Tepebaşı ilçesi Hoşnudiye Mahallesi Bayramyeri Sokak'ta işletmelerin önüne bilinçsizce park edilen motosikletler esnafın tepkisini toplamaya devam ediyor. Özellikle akşam saatlerine doğru birçok kuryenin park ettiği sokakta bulunan esnaf, işletmelerinin önünün kapatılmasından ve yol üzerinde meydana gelen kötü manzaradan rahatsız oluyor. Konuyla ilgili çok defa şikayetlerini belirten ve yetkililere çağrıda bulunan esnaf, kimsenin seslerini duymaması nedeniyle mağduriyet yaşıyor.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Ahmet 14 Nisan 2024 19:10

Merkezi sokak caddeler ve kaldırımlar işgal altında. Bu durum büyükşehire yakışmıyor. Yetkililer acilen çözüm bulmalılar.

0 2 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi