Ahmet Ataç 15 02 2024

Eskişehir’de bu iki güne dikkat: Saatleri değişecek

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir’de bu iki güne dikkat: Saatleri değişecek
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Ara Sınavları sebebiyle tramvay ve otobüslerin çalışma saatlerinde değişikliğe gidildiğini açıkladı. İşte Eskişehir'de hafta sonu uygulanacak olan yeni tramvay ve otobüs saatleri...

Sütiş Eskişehir
Eskişehir, hafta sonu yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Ara Sınavları'na hazır. Sınav heyecanı yaşayan öğrenciler için Eskişehir Büyükşehir Belediyesi de bir düzenlemeye gitti. Tramvay ve otobüs sefer saatleri, 23-24 Mart tarihlerinde hafta içi sefer sıklığına göre işleyecek. Bu sayede sınava girecek öğrenciler, ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşamadan sınavlarına girebilecekler.

Eskişehir'de 23-24 Mart tarihlerinde tüm hatlarda hafta içi sefer sıklığı uygulanacak

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Hafta sonu gerçekleştirilecek olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi Ara Sınavları sebebiyle tramvay ve otobüslerimizin çalışma saatlerinde değişiklik yapılacaktır. Bu kapsamda Estram, 23-24 Mart tarihlerinde tüm hatlarda hafta içi sefer sıklığı uygulayacaktır. Otobüslerimizde ise yine 23-24 Mart tarihlerinde kırmızı 4, mavi 4, siyah 55 ve siyah 85 numaralı hatlarımız hafta içi sefer saatlerinde hizmet verecektir. Sınava girecek tüm öğrencilere başarılar dileriz.”
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi