Eskişehir'de bir kafeye zarar verildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de bir kafeye zarar verildi
A
a

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve kentin en sevilen projelerinden biri olan deneyim kafelerden Ali Rıza Efendi Deneyimli Kafe'ye, kimliği belirsiz kişilerce zarar verildi.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi'nin kentte en sevilen projelerinden olan ve tüm Eskişehirliler tarafından uğrak yeri olan Yenibağlar Mahallesi'nde yer alan Ali Rıza Efendi Deneyimli Kafe, kimliği belirsiz kişilerin hedefi oldu. Kamera görüntülerinde yer alan 2 genç, ellerindeki sprey boya ile deneyimli kafenin duvarlarına dilediklerini çizerek kötü bir görüntüye neden olurken kamu malına da zarar verdi.
Tepebaşı Belediyesi yetkilileri konuya ilişkin değerlendirmelerinde, kent halkının ödemiş oldukları vergileri ile hizmete dönüşen uygulamaların, kendini bilmeyen kişilerce tahrip edilmesine seyirci kalınamayacağını belirtti. Yetkililer, ellerinde kamera görüntülerinin yer aldığını belirterek, “Yenibağlar'da bulunan Ali Rıza Efendi Deneyimli Kafe nasıl ve neden bu halde? Çünkü iki genç arkadaşımız kamu malına zarar vermek ve sprey boyayla dilediklerini yapmakta bir yanlış görmedikleri için. Kamera görüntüleri elimizde, yasal süreci en kısa sürede başlatıyoruz. Eğer özür dilemek, açıklama veya temizlik yapmak isterlerse iki gencimize de kapımız açık. Deneyimli Kafe'mize bekliyoruz. Lütfen kamu malına zarar vermenin insani bir davranış olmadığını öğrenelim” denildi.
Kaynak : İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi