Eskişehir'de başkanlar bir araya geldi ! Şampiyon Eskişehir'den ...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de başkanlar bir araya geldi ! Şampiyon Eskişehir'den ...
A
a

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Eskişehirspor, Demirspor ve Yunusemrespor’un Kulüp Başkanları, Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (EASKF) Sadri Atam’ın misafiri oldu.

Sütiş Eskişehir

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Eskişehirspor, Demirspor ve Yunusemrespor’un Kulüp Başkanları, Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı (EASKF) Sadri Atam’ın misafiri oldu. Başkanlar yeni sezon öncesi başarı diledi. 

Atam topladı

EASKF başkanı Sadri Atam 2023-2024 Futbol sezonunda Bal Liginde uygulanacak kurallarla ilgili bilgiler verdi.  Atam “Amacımız bu sezonda takımlarımızın başarılı olmaları ve Anadolu Üniversitesinden sonra 3. Lig’e bir takımımızı daha çıkarmak Henüz gruplar belli değil. Kitapçık yayınlandı. Bunlara dikkat etmek lazım. Sezona şampiyon olacak bir kadro kurarak antrenmanlara başlayan başta Eskişehirspor olmak üzere, genç bir ekiple çalışmalara başlayan Demirspor ve Yunusemre Spor takımlarımıza da başarılar diliyorum” dedi.

Es Es’in yeri üst ligler

Toplantının ardından Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca “İnşallah buradaki hedefimiz olan şampiyonluğa ulaşırız. Çünkü Eskişehirspor’un layık olduğu ligler buraları değil. Bu anlamda da burada iki Demirspor ve Yunusemrespor başkanlarıyla toplantı yaptık. Onlara da başarılar diledik. Eskişehir takımı olarak bizlerden nasıl bir talepleri olduğunu, bizim onlardan nasıl bir talebimiz olduğunu konuştuk. Sonuç olarak Eskişehir ve Eskişehir futbolunun kazanması adına istişarelerde bulunduk” dedi. 

Öncelik tabi ki Es Es

Yunusemrespor Başkanı Osman Taş ise  “Öncelikle EASKF başkanı Atam’a böyle bir toplantı düzenlediği için teşekkür ederim.  En hayırlısı neyse o olsun. Tabi ki bizim önceliğimiz Eskişehirspor’dur. Genel anlamda Eskişehir’in üç takımı da güçlü takım kuruyor. Hedefimiz inşallah iki takımsa iki takım, bir takımsa bir çıkarmak” dedi.

Şampiyon Eskişehir’den çıksın

Demirspor kulüp başkanı Mehmet Ali Hünerlier ise “ 2023-2024 sezonunda  BAL Ligi oynayacak  takımlarımıza hayırlı olsun. Öncelikle Eskişehirspor, sonra Yunusemrespor ve sonra da kendi takımımıza başarılar diliyorum. Kazasız belasız bir sezon geçirmelerini dilerim. Sezon sonu inşallah Eskişehir’den şampiyon takım çıkarırız” dedi.


Şimşekler vites yükseltti

Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk mücadelesi verecek olan Eskişehirspor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Siyah Kırmızılı ekip günleri çift antrenman yaparak geçirirken, Teknik Direktör İbrahim Baş şu günlerde vitesi yükseltmiş durumda. 

Hazırlıklar sürüyor

2023-2024 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Eskişehirspor’da hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Siyah Kırmızılı ekipte şu günlerde Teknik Direktör İbrahim Baş vitesi yükseltmiş durumda. Günleri çift antrenman yaparak geçiren Kırmızı Şimşekler yoğun bir kamp dönemi yaşıyor. Sabahları güç ve kondisyon depolayan Şimşekler, akşam saatlerinde ise top çalışması yaparak geçiriyor. 

Baş işi sıkı tutuyor

Es Es’i şampiyon yapma hedefiyle göreve gelen Teknik Direktör İbrahim Baş kafasında oluşturmak istediği oyun felsefesini yavaş yavaş futbolculara aktarmaya çalışıyor. Baş ayrıca liglerin başlama tarihinde belli olmasına göre hazırlık maçlarını planlamaya çalışıyor. Deneyimli antrenörün en az 6 hazırlık maçı yapmayı planladığı öğrenildi. Baş takımda ayrıca forma rekabetinin yaşanmasını istiyor. 

 

Kaynak : Ahmet Deniz Canoruç
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Eses 17 Ağustos 2023 00:52

Kulübün sitesinde bulunan A Takım listesini güncelleyin lütfen.

0 0 Cevap Yaz
Sıtkı Sıyrılmış 16 Ağustos 2023 14:20

Vitesi ne kadar yükseltirsen yükselt,arabanın sürati motor gücü kadardır. KONFÜÇYÜS

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat