Eskişehir'de AK Parti'den dikkat çeken "Yılmaz Büyükerşen" açıklaması

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de AK Parti'den dikkat çeken "Yılmaz Büyükerşen" açıklaması
A
a

Eskişehir AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak, belediyelerde liyakatsiz, eş dost akraba kayırmacılığına son verilmesi gerektiğini bildirdi.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak, yaptığı açıklamada, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in eş, dost ve akraba kayırmacılığıyla ilgili yaptığı uyarıları önemsediklerini kaydetti.

Bu uyarıların samimiyetinin CHP Yerel Yönetimler Danışmanı olarak Sayın Yılmaz Büyükerşen'in atanmasıyla sorgulanmaya başlandığını savunan Albayrak, “Sayın Büyükerşen'in Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Danışmanlık kadrosuna alınması bu konudaki endişeleri daha da artırmaktadır. Bir yandan CHP'de yerel yönetimlerin sorumluluğunu üstlenirken, diğer yandan Eskişehir'den maaş almaya devam etmesi kabul edilemez bir durumdur. Bu da Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ndeki nepotizmin ne kadar pervasızca yayıldığının açık bir göstergesidir” değerlendirmesinde bulundu.

Albayrak, Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’nin de eş, dost ve akraba kayırmacılığına dikkat etmesi gerektiğini sözlerine ekledi.
Kaynak : HABER MERKEZİ
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi