Eskişehir'de 41 kişi o kurallara uymadığı için cezayı yedi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de 41 kişi o kurallara uymadığı için cezayı yedi
A
a

Eskişehir'de polis ekiplerince gerçekleştirilen denetimlerde trafik kurallarına uymadığı belirlenen 41 motosiklet ve motorlu bisiklet sürücüne cezai işlem uygulandı.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Şahin Timleri'nce denetim yapıldı. Gerçekleştirilen denetimde sürücü belgesi geçici olarak ya da tedbiren geri alındığı halde araç kullanmak, sürücü belgesi sahiplerini sürücü belgelerinin sınıfına göre sürmeye yetkili olmadıkları motorlu araçları sürmeleri, muayenesi yapılmamış bir araçla trafiğe çıkmak, zorunlu mali sorumluluk sigortası yaptırmamak, trafik işaret levhaları, cihazları ve yer işaretlemeleri ile belirtilen veya gösterilen hususlara uymamak, motosiklet, motorlu bisiklet ve elektrikli bisikletlerde sürücülerin koruma başlığı ve gözlüğü, yolcuların ise koruma başlığı bulundurmaması ve kullanmaması, taşıt yolu üzerinde geçiş yolları önünde veya üzerinde park etmek, tescilli aracı plakasız kullanmak olmak üzere Karayolları Trafik Kanunu'na uymayan araç sürücülerine ceza kesildi. Denetimler sonucunda toplam 41 motosiklet ve motorlu bisiklet sürücüsüne cezai işlem uygulandığı öğrenildi.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Lokomotif 22 Nisan 2024 15:16

Kanlı Kavak parkında da aynı kontrol uygulamalarının yapılmasını istiyoruz. Tatsız bir kaza yaşanmadan vızır vızır yayaların yürüme yolundan giden motorsikletleri İS TE Mİ YO RUZ!

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi