Eskişehir'de 150 saattir aranıyor: Arife Sasa hala kayıp!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de 150 saattir aranıyor: Arife Sasa hala kayıp!
A
a

Eskişehir'de 1 Mayıs günü kaybolan 75 yaşındaki Arife Sasa'dan 150 saattir haber alınamıyor. Ailesi ve arama kurtarma ekipleri, kayıp kadın için umutlu bir şekilde arama çalışmalarına devam ediyor.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de hayvanlarını otlatmaya çıkan ve kendisinden 150 saattir haber alınamayan 75 yaşındaki kadının bulunması için başlatılan arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Mihalıççık ilçesinde 1 Mayıs sabahı hayvanlarını otlatmak için evinden çıkan 75 yaşındaki Arife Sasa’dan bir daha haber alınamadı. Yakınlarının durumu yetkililere bildirmesiyle başlatılan arama kurtarma çalışmaları, yaklaşık 150 saattir aralıksız devam ediyor.

Odunpazarı Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (OBAK), çalışmaların başladığı ilk saatlerden itibaren bölgede yerini aldı. Odunpazarı Belediyesi tarafından arama kurtarma bölgesinde sıcak ikram çadırı kurulurken OBAK ekibi 102 personel ve 4 araçla bölgede desteğini sürdürüyor.

Arama kurtarma çalışmalarında görev alan OBAK’ın yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, “Mihalıççık ilçesi Büyüksasa Mahallesi’nde kaybolan 75 yaşındaki kadını arama çalışmaları, diğer arama kurtarma ekipleri ile birlikte koordineli olarak devam etmektedir” ifadeleri kullanıldı.
Kaynak : İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi