Eskişehir Cumhurbaşkanını bekliyor: İşte kapanacak yollar

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir Cumhurbaşkanını bekliyor: İşte kapanacak yollar
A
a

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Ocak Pazar günü AK Parti’nin Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’na katılmak üzere geleceği Eskişehir’de bir dizi önlem alındı. İşte Eskişehir'de trafiğe kapanacak yolların tam listesi...

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 28 Ocak Pazar günü AK Parti’nin Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’na katılmak üzere geleceği Eskişehir’de bir dizi önlem alındı.

Eskişehir'de trafiğe kapanacak yollar

Eskişehir Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaret programı kapsamında:
  • Atatürk Bulvarı,
  • Cumhuriyet Bulvarı,
  • Prof. Dr. Nabi Avcı Bulvarı,
  • Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddesi,
  • Mustafa Özel Caddesi, Piri Reis Caddesi,
  • Müftülük Sokak ve Şehit Anıl Gül Spor Salonu çevresinde bulunan sokaklar belirli aralıklarla kısa süreli olarak araç trafiğine kapatılacağından araç park edilmesine müsaade edilmeyecek, park edilen araçlar güvenlik nedeniyle kaldırılacak.
  • Atatürk Bulvarı, Cumhuriyet Bulvarı ve Şehit Yüzbaşı Tuncer Güngör Caddesi araç trafiğine kapatıldığı zamanlarda trafik akışı Mustafa Kemal Atatürk Caddesi ve Yunusemre Caddesi’ne yönlendirileceğinden, Mustafa Kemal Atatürk Caddesi, Yunusemre Caddesi ve Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde araç parkına müsaade edilmeyecek.
Görevli trafik ekipleri tarafından araç trafiğine kapatılan bulvar, cadde ve sokakları kullanacak sürücülerin, görevliler tarafından yapılan yönlendirmelere ve alternatif güzergahları kullanmaları, trafik işaret ve işaretçilerine riayet etmeleri rica edildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi