Eskişehir Büyükşehir'in milli gururları Berlin'de

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir Büyükşehir'in milli gururları Berlin'de
A
a

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün Paralimpik Takımı Milli Yüzücüleri Sümeyye Boyacı, Baran Doruk Şimşek ve Mehmet Bakır Eğilmez, Almanya’nın Başkenti Berlin’de düzenlenecek yarışlarda Paris2024Olimpiyat Oyunları öncesi milli boneyle son hazırlık müsabakalarına çıkacaklar.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir ve Türk sporuna birçok branşta kazandırdığı sporcularla başarılı grafiğini sürdüren Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, yüzme branşında milli takımın gücüne güç katmaya devam ediyor.

Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün Paralimpik Takımı Milli Yüzücüleri Sümeyye Boyacı, Baran Doruk Şimşek ve Mehmet Bakır Eğilmez,30 Mayıs- 2 Haziran 2024 tarihleri arasında Almanya’nın Başkenti Berlin’de düzenlenecek olan IDM BerlinPara Yüzme Yarışları’nda milli bone ile yarışacaklar.

Paris 2024 Olimpiyat Oyunlarına kota alan ve olimpiyatlarda yarışacak olan sporcularımız, Almanya’da milli takım ile olimpiyat öncesi son ve en önemli yarışlarda mücadele edecekler.

Berlin’deki yarışların Paris Olimpiyatları öncesi çok önemli bir hazırlık müsabakası olacağını belirten başarılı sporcularımız, Eskişehir’i ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler.
 
Kaynak : ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi