Eskişehir Büyükşehir'den sürücülere uyarı: 1 gün boyunca sürecek!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir Büyükşehir'den sürücülere uyarı: 1 gün boyunca sürecek!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Ertuğrulgazi ve Çamlıca mahallelerini birbirine bağlayan TCDD Çilem Köprüsü üzerinde asfalt onarım ve yenileme çalışması yapılacağını belirterek sürücüleri uyardı. İşte detaylar...

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Büyükşehir BelediyesiYol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin kent genelinde çalışmaları aralıksız sürüyor.

3 Temmuz 2024 tarihi itibariyle Çilem Köprüsü’nde çalışmanın başlayacağını belirten yetkililer,“Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi BaşkanlığımızcaErtuğrulgazi Mahallesi Bahar Sokak ile Çamlıca Mahallesi Kanalboyu Sokak’ı birbirine bağlayan TCDD Çilem Köprüsü üzerinde asfalt onarım ve yenileme çalışmaları yapılacaktır. Köprü;03.07.2024 tarihi saat 22.00 ile 04.07.2024 Saat 06.00 arası trafiğe kapatılacak olup, sürücülerin alternatif güzergahları kullanmaları önemle rica olunur.Ayrıca Temmuz ayı içerisinde şehrimiz diğer köprüler, ana cadde ve bulvarlarında da, gece çalışmalarımız devam edecek olup, trafik kapatma hususlarında çalışmalar öncesinde bilgilendirme yapılacaktır.” dediler.
Kaynak : BÜLTEN
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi