Eskişehir bu davetlerde buluşuyor: İlgi büyük

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir bu davetlerde buluşuyor: İlgi büyük
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği iftar buluşmaları, kent merkezi ve kırsal ilçelerde eş zamanlı olarak vatandaşların yoğun katılımıyla devam ediyor

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği iftar buluşmaları, kent merkezi ve kırsal ilçelerde eş zamanlı olarak vatandaşların yoğun katılımıyla devam ediyor.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin her Ramazan ayında düzenlediği geleneksel iftar davetleri bu yıl da büyük ilgi görüyor. Buluşmalar kapsamında engelli dernekleri, üyeler ve aileleri iftar yemeğinde bir araya geldiler. Büyükşehir Belediyesi yemekhanesinde gerçekleşen iftar yemeğine Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Ünal, belediye bürokratları, engelli bireyler ve aileleri katıldı.
Eskişehir’de hayata geçen projeler ile engelleri birlikte kaldırdıklarını ifade eden Başkan Vekili Hasan Ünal, Başkan Yılmaz Büyükerşen’in önceden planlanmış programı nedeniyle davete katılamadığını belirterek selam ve sevgilerini iletti.
İftar buluşmalarının diğer adresleri ise Sarıcakaya ve Beylikova ilçeleri oldu. Büyükşehir’in iftar buluşmalarına iki ilçenin de sakinleri büyük ilgi gösterirken davetlere Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili M. Recai Erdir, ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen, CHP İl Başkanı Talat Yalaz, belediye başkan adayları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldılar.
Ramazan ayının dayanışma, sevgi ve aynı sofrada buluşarak paylaşmayı güçlendirdiğini ifade eden Genel Sekreter Vekili M. Recai Erdir, vatandaşlarla sohbet ederek Ramazan ayını tebrik etti. İlçe sakinleri de düzenlenen iftar programları nedeniyle Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini ilettiler.
Büyükşehir Belediyesi tarafından kent merkezi ve ilçelerde düzenlenen iftar programları Ramazan ayı boyunca devam edecek.


 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi