Eskişehir Baksan Sitesi'nde asfalt çalışmaları başladı!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir Baksan Sitesi'nde asfalt çalışmaları başladı!
A
a

Tepebaşı Belediyesi, kentin çehresini değiştirmeye devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Uluönder Mahallesi'nde asfalt çalışmaları başlattı.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda ekipler, Uluönder Mahallesi’nde yer alan Baksan Sanayi 3072. Sokak’ta kaldırım desenli asfalt çalışmalarına başladı. Kaldırım çalışmasının ardından asfalt serim işlemi gerçekleştirilecek.

Tepebaşı Belediyesi, sorunsuz bir üstyapı amacıyla gerçekleştirdiği yol ve kaldırım çalışmalarını, kent merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de sürdürüyor. Ekiplerin birçok mahallede eş zamanlı olarak yaptığı asfalt çalışmaları, kilit taş, bordür ve kaldırım çalışmaları devam ediyor. Uluönder Mahallesi Baksan Sanayi Sitesi 3072. Sokakta kaldırım desenli asfalt serim işlemi gerçekleştiriliyor. Kaldırım çalışmalarının ardından ise asfalt serim işlemi yapılacak.
Öte yandan Yukarı Söğütönü Mahallesi’nde, Şarhöyük ve Fevzi Çakmak muhtelif yollarda reglaj çalışması gerçekleştiriliyor.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, üstyapı çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde süreceğini bildirdi.
Kaynak : İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi