Emirdağ’Da ‘Her Düşünceye Bir Şans Ver’ Projesi Devam Ediyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Emirdağ’Da ‘Her Düşünceye Bir Şans Ver’ Projesi Devam Ediyor
A
a

Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, ‘Her Düşünceye Bir Şans Ver’ Projesi Çerçevesinde Düzenlenen Emirdağ Anadolu Lisesi-Emirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğrencilerinin Karşılaşmasını İzledi.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, ‘Her Düşünceye Bir Şans Ver’ projesi çerçevesinde düzenlenen Emirdağ Anadolu Lisesi-Emirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin karşılaşmasını izledi.
KYK Konferans Salonu’nda düzenlenen ve 2023-2024 Emirdağ Liselerarası Münazara Ligi Organizasyonu çerçevesinde gerçekleşen Emirdağ Anadolu Lisesi-Emirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi karşılaşması gerçekleştirildi. Kaymakam Bilici’nin yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrencilerin de ilgiyle takip ettiği müsabakada rakibi Emirdağ Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni 3-0 yenen Emirdağ Anadolu Lisesi bir üst tura yükseldi.
Kaymakam Bilici, müsabaka sonrası öğrencileri ve öğretmenleri tek tek tebrik ederken; akabinde ilçede bulunan eğitim kurumları müdürleri ile de eğitim öğretim faaliyetleri üzerine kısa bir toplantı gerçekleştirdi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi