Çay içip Eskişehirspor'un unutulmaz anlarına yolculuk yapın: İşte o dükkan...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Çay içip Eskişehirspor'un unutulmaz anlarına yolculuk yapın: İşte o dükkan...
A
a

Eskişehir'in lezzet ve tarih dolu atmosferine farklı bir dokunuş getiren çay ocağı işletmecisi Ali İhsan Barut, dükkânını Eskişehir ve Eskişehirspor'un renkli geçmişiyle bezenmiş bir sergi alanına dönüştürdü. Duvarları onlarca unutulmaz fotoğrafla süslenen çay ocağı, şehrin ve Eskişehirspor'un anılarına nostaljik bir yolculuk sunuyor.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Onlarca Eskişehir ve Eskişehirspor fotoğrafıyla süslenen bir çay ocağı görenlerin dikkatini çekiyor. Duvarlarına kentin dikkat çeken noktalarından ve Eskişehirspor’un geçmiş yıllarından çekilen eski fotoğrafların asıldığı işletmenin dekoru müşterilerin beğenisini topluyor. İçeriye çay içmeye giren vatandaşlar etrafı cep telefonu kameralarıyla kayıt altına alıp sosyal medya hesaplarında paylaşırken, fanatik bir Eskişehirspor taraftarı olan işletme sahibi, o fotoğrafların insanlara nostaljik hatıraları ve geçmişe olan özlemlerini hatırlattığını söyledi.

“Buradaki fotoğraflar vatandaşlarımızın çok hoşuna gidiyor”

Esnaf Ali İhsan Barut, Eskişehir’in ve Eskişehirspor’un kendisinde ayrı bir sevda olduğunu belirterek, “Eskişehirspor’un efsane bir takımdır. Ondan dolayı dükkânımızda böyle bir köşe yaptık. Eskişehir ve Eskişehirspor’la ilgili güzel fotoğrafları duvarlara yapıştırdık. Burada yaklaşık 80 tane fotoğraf var. Aralarında efsane amigo Orhan’ımızın da fotoğrafı bulunuyor. Onu zaten tüm Türkiye tanıyor. Zaman zaman bizim çay ocağımıza da uğruyor. Buradaki fotoğraflar vatandaşlarımızın çok hoşuna gidiyor. Eskişehirspor’un eski günlerine ait fotoğrafları görünce de üzülüyorlar. Sonuçta biz Avrupa’da top oynamış, İstanbul kulüplerini rahatça deviren bir takımdık” dedi.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi