Çay’Da Yetenek Taraması Sürüyor

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Çay’Da Yetenek Taraması Sürüyor
A
a

Afyonkarahisar Gençlik Ve Spor İl Müdürü Kasapoğlu, Çay Kaymakamı Emre Yeşilbaş'ı Ziyaret Etti Ve Yetenek Taramasında Yapılan Çalışmaları İnceledi.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Kasapoğlu, Çay Kaymakamı Emre Yeşilbaş’ı ziyaret etti ve yetenek taramasında yapılan çalışmaları inceledi.
Ziyarette, Kasapoğlu ve Yeşilbaş, gençlik ve spor alanındaki çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretten sonra Kasapoğlu ve Yeşilbaş, birlikte Çay’da son hızıyla devam eden yetenek taramasını ziyaret etti. Taramanın yapıldığı spor salonunda öğrencilerle bir araya gelen Kasapoğlu ve Yeşilbaş, onlara sporun önemini anlattı ve başarılar diledi.
Kasapoğlu, "Gençlerimiz bizim geleceğimiz. Onların sporu sevmelerini ve spor yapmalarını teşvik etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Yetenek taramasıyla da geleceğin sporcularını keşfetmeyi ve onları desteklemeyi amaçlıyoruz" dedi.
Yeşilbaş ise, "Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzle birlikte ilçemizde önemli çalışmalara imza atıyoruz. Yetenek taraması da bu çalışmalardan biri. Bu taramanın ilçemizdeki spora büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi