Büyükerşen ve Özel'in duygusal anları: Ağlaya ağlaya...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Büyükerşen ve Özel'in duygusal anları: Ağlaya ağlaya...
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayşe Ünlüce, partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Grup Toplantısı'na katıldı. Toplantı sonrasında CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu. Özel toplantıda Yılmaz Büyükerşen'den de bahsederek birlikte yaşadıkları duygusal anları paylaştı.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Grup Toplantısında Cumhuriyet Halk Partisi'nin Türkiye genelindeki hedefleri ve projeleri ele alındı. Ayşe Ünlüce, toplantının ardından yaptığı açıklamada, "Cumhuriyet Halk Partimizin TBMM Grup Toplantısına katılarak toplantı sonrası Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel ile bir araya geldik. Kendisine misafirperverliği için teşekkür ediyor, grup toplantımız öncesi ve sonrasında destekleri için tüm milletvekillerimize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Eskişehir'i yaratan Yılmaz Büyükerşen ile gözlerimiz yaşlı filmlerini izledik

Toplantıda konuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel ise, "Eskişehir'i yaratan Yılmaz Büyükerşen ile gözlerimiz yaşlı filmlerini izledik. O konuştu, ben ağladım. Ben konuştum, o ağladı. Elini öptük ve helalleştik. Yılmaz Büyükerşen kentini çok iyi yönetmişti, ama bir de kentte birisini hazır etmişti. Kenti teslim edeceği bir Cumhuriyet kadını da salondaydı. Ayşe Ünlüce arkadaşımıza Eskişehir'i teslim etti. Geçmiş dönemde bir kadın belediye başkanımız vardı. Topuklu efemiz, hepimiz gurur duyuyoruz. Şu ana kadar Tekirdağ'da, Eskişehir'de ve Aydın'da 3 kadın belediye başkanımızı büyükşehir adayı olarak emanet ettik" dedi.
Kaynak : Bülten
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi