Bu Da Oldu: Ağacı Sökerek Çaldılar

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bu Da Oldu: Ağacı Sökerek Çaldılar
A
a

Afyonkarahisar'da Bir Şahsın Toplu Konutların Bulunduğu Bölgedeki Peyzaj Alanından Farklı Zamanlarda Gerçekleştirdiği Çam Ağacı Hırsızlığı Güvenlik Kameralarına Yansırken, Şahsın Kendinden Emin Bir Şekilde Yeni Dikilen Ve Boyları Yaklaşık 1 Metreyi Bulan Çam Ağaçları Kökünden Sökerek Götürmesi İse Bu Kadarına Da Pes Dedirtti.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar’da bir şahsın toplu konutların bulunduğu bölgedeki peyzaj alanından farklı zamanlarda gerçekleştirdiği çam ağacı hırsızlığı güvenlik kameralarına yansıdı. Şahsın, boyları yaklaşık 1 metreyi bulan çam ağaçlarını sökerek götürmesi "pes" dedirtti.
Olay, kent merkezinde Kanlıca Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, konutların peyzaj alanına gece saatlerinde elinde kürekle gelen şahıs, bir süre çevreyi kolaçan ettikten sonra boyları yaklaşık 1 metreyi bulan 4 çam ağacını sökerek götürdü. Şahsın kimliği ve olayı neden gerçekleştirdiği belirsizliğini korurken sabah olduğunda olayı fark eden konut sakinleri ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yaşanan hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi