Beylikova'da 2 bin kişilik yağmur ve şükür duası

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Beylikova'da 2 bin kişilik yağmur ve şükür duası
A
a

Eskişehir’de Beylikova Belediyesi, hayırsever vatandaşların desteği ile ilçe merkezinde 2 bin kişilik yağmur ve şükür duası yemeği düzenledi.

Sütiş Eskişehir
İlçe merkezinde gerçekleştirilen dua ve yemek organizasyonuna yoğun bir katılım sağlandı. Halkın büyük ilgi gösterdiği etkinlikte, herkes, bir araya gelerek yağmur duası ve şükür duasında bulundu. Etkinlikte konuşma yapan Beylikova Belediye Başkanı Hakan Karabacak, organizasyona katkıda bulunan hayırsever vatandaşlara ve etkinliğe katılan herkese teşekkürlerini iletti. Başkan Karabacak, "Bu tür etkinlikler, toplumumuzun birlik ve beraberlik duygusunu güçlendiren önemli fırsatlardır. Tüm çiftçilerimizin bereketli bir yıl geçirmesini temenni ederim" diyerek sözlerine devam etti.

Bu tür etkinliklerin, toplumun kaynaşmasına ve ortak değerlerin yaşatılmasına vesile olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Karabacak, Beylikova Belediyesi olarak bu tür organizasyonların devam edeceğini belirtti. Etkinliğe katılan vatandaşlar da organizasyonun düzenlenmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Karabacak ve emeği geçen herkese teşekkür etti.
Kaynak : İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi