Belediye Orkestrası Kulakların Pasını Sildi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Belediye Orkestrası Kulakların Pasını Sildi
A
a

Afyonkarahisar Belediyesi Sanatseverlere Muhteşem Bir Müzik Ziyafeti Yaşattı. ‘Yaz Akşamları Dinletisi’ Adı Altında Düzenlenen Etkinliğe Vatandaşlar Büyük İlgi Gösterdi. Veysel Eroğlu Parkında Gerçekleşen Dinleti De Belediye Orkestrası, En Sevilen Parçaları Seslendirdi.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Belediyesi sanatseverlere muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı. ‘Yaz Akşamları Konseri’ adı altında düzenlenen etkinliğe vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Veysel Eroğlu Parkında gerçekleşen konserde belediye orkestrası, en sevilen parçaları seslendirdi.
Orkestra, klasik müzikten popüler eserlere uzanan geniş bir repertuvarla sahne aldı. Sevilen sanatçılar Nuri Elçi, Hanife Gülnaz ve Elif Geçe solist olarak sahne alırken, geceye renk katan müzik ziyafetinin şefliğini ise Kürşat Bertuğ Arıcan üstlendi. Seyirciler, orkestranın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ederek alanı şenlik havasına dönüştürdü. Katılımın yoğun olduğu etkinlikte gençler doyasıya eğlendi. Yaz Akşamları Konseri, vatandaşlarımızın büyük beğenisini kazanırken her yaştan izleyici, müziğin tadını çıkararak keyifli bir akşam geçirdi.
Afyonkarahisarlıları kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Burcu Köksal, "Afyonkarahisar’da böyle yaz akşamlarını özlemiştik. Belediyecilik sadece yol, kanalizasyon yapmak değil. Belediyecilik insana dokunmak, insanların güzel vakit geçirmelerini sağlamak adına da hizmet etmektir. Amacımız, yaz akşamlarında halkımıza keyifli anlar yaşatmak ve kültürel zenginliklerimizi paylaşmak. Bu tür etkinliklerimiz, yaz boyunca devam edecek. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi