Başkan Zeybek: “Meclis Üyelerimizler Çok Uyumlu Bir Çalışma Gerçekleştirdik”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Zeybek: “Meclis Üyelerimizler Çok Uyumlu Bir Çalışma Gerçekleştirdik”
A
a

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 5 Yıllık Görev Süresi Boyunca Meclis Üyeleriyle Uyum İçerisinde Çalıştıklarını İfade Ederek, “Bugüne Kadar Çok Uyumlu Bir Meclis Çalışması Gerçekleştirdik. Aldığımız Kararlar Mutlaka İlimizin Ve Ülkemiz Menfaatine Kararlardır” Dedi.

Sütiş Eskişehir
Kazım Kurt Seçim 2024 DT haber içi
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, 5 yıllık görev süresi boyunca meclis üyeleriyle uyum içerisinde çalıştıklarını ifade ederek, “Bugüne kadar çok uyumlu bir meclis çalışması gerçekleştirdik. Aldığımız kararlar mutlaka ilimizin ve ülkemiz menfaatine kararlardır” dedi.
Afyonkarahisar Belediyesi Şubat ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek başkanlığında yapıldı. 28 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısı öncesi alınan kararların hayırlı olmasını temenni eden Başkan Zeybek, meclis üyelerine teşekkürlerini iletti. Meclis üyeleri ile birlikte uyum içerisinde çalıştıklarını vurgulayarak sözlerine başlayan Başkanımız Zeybek, “5 yıllık birlikte çalıştığımız, ilimizin gelişmesi kalkınması için müşterek kararlar aldığımız meclis toplantımızın sondan bir önceki toplantısı. Bugüne kadar çok uyumlu bir meclis çalışması gerçekleştirdik. Ben hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aldığımız kararlar mutlaka ilimizin ve ülkemiz menfaatine kararlardır. Aldığımız kararların birçoğunu da ittifak ile aldık. Bundan dolayı ben tekrar sizlere ve aldığımız kararları uygulayan Belediye çalışanlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Bu birliktelikte biz seçime girerken 37 projeyle çıkmıştık halkımızın karşısına. 70’in üzerinde projeyi gerçekleştirerek, rekor seviyede Afyonumuzun tanıtımına katkıda bulunduk” dedi.
Bir önceki toplantıya ait tutanak özetinin oylanması ile başlayan mecliste komisyonlardan gelen raporlar görüşüldü.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi