Başkan Yavaş Afyonkarahisar’Da Çeşitli Temaslarda Bulundu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Yavaş Afyonkarahisar’Da Çeşitli Temaslarda Bulundu
A
a

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Afyonkarahisar Ziyareti Kapsamında Afyon Gazeteciler Cemiyeti (Agc) Ve Şehitler Ve Gaziler Derneği'ni Ziyaret Etti.

Sütiş Eskişehir
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Afyon Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ile Şehitler ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.
Başkan Yavaş, Afyonkarahisar’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. İlk olarak, şehit aileleri ve gazilerle buluşarak Türkiye’nin kahramanlarına olan desteğini yineledi. Yavaş, " Şehitlerimiz ve gazilerimiz bizim için milletimizin en değerli varlıklarıdır. Onların her zaman yanında olacağımızı ve taleplerini karşılamak için elimizden geleni yapacağımızı belirtmek isterim " dedi.
Ardından Yavaş, ziyareti kapsamında Afyon Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Önder Artuk ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Ziyarette basının rolünü vurguladı. Belediye hizmetlerinin topluma doğru anlatılmasının önemine işaret eden Yavaş, "Basının toplumdaki rolü ve önemi inkâr edilemez. Belediye olarak yaptığımız hizmetlerin ve projelerin halkımıza ulaşması ve anlatılması, basının gücüyle mümkün oluyor. Basın, eksikliklerimizi ve ihtiyaçlarımızı belirleyerek bizlere geri bildirim sağlıyor. Afyonkarahisar’da da iş birliğiyle şehrimize hizmet edeceğiz" şeklinde konuştu. Ziyaretin sonunda Başkan Yavaş, AGC ve Şehitler Derneği’nin hatıra defterlerine anlamlı birer not yazarak imza attı.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi