Başkan Köksal’Dan Belediye Çalışanlarını Sevindirecek Haber

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Köksal’Dan Belediye Çalışanlarını Sevindirecek Haber
A
a

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Belediye Çalışanları İçin Verdikleri Sözü Tutacaklarını Söyleyerek, “Çalışanlarımızın Taleplerini Karşılama Noktasında Seçim Döneminde Vermiş Olduğumuz Maaş Gibi Birtakım Sözlerimizi De Yerine Getireceğiz. Çünkü Onlar Bizim Çalışma Arkadaşlarımız. Olmazsa Olmazımız” Dedi.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, belediye çalışanları için verdikleri sözü tutacaklarını söyleyerek, “Çalışanlarımızın taleplerini karşılama noktasında seçim döneminde vermiş olduğumuz maaş gibi birtakım sözlerimizi de yerine getireceğiz. Çünkü onlar bizim çalışma arkadaşlarımız. Olmazsa olmazımız” dedi.
Afyonkarahisar Belediye Meclisi, Başkan Köksal başkanlığında toplandı. Bir önceki toplantıya ait tutanak özetinin okunmasıyla başlayan toplantıda konuşan Başkan Köksal, Afyonkarahisar Belediyesi’nin geride bıraktığı süreçte yaptığı faaliyetlere ilişkin açıklamalarda bulundu.
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ilgili yapılan kutlamalardan da bahseden Başkan Köksal, “Belediyemizde çalışan işçi ve emekçi kardeşlerimizle birlikte olduk. Onları dinledik. Taleplerini karşılama noktasında seçim döneminde vermiş olduğumuz maaş gibi birtakım sözlerimizi de yerine getireceğiz. Çünkü onlar bizim çalışma arkadaşlarımız. Olmazsa olmazımız. Belediye hizmetlerinin sunumunda temizlikten, kanalizasyona ve park bahçelere kadar bütün birimlerimizde çalışan birçok emekçi kardeşimizin bu vesileyle bir kez daha İşçi Bayramlarını tebrik ediyorum” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi