Başkan Köksal, Mal Varlığını Sosyal Medyadan Açıklayıp Belediye Panosuna Astı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Köksal, Mal Varlığını Sosyal Medyadan Açıklayıp Belediye Panosuna Astı
A
a

Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Burcu Köksal, 31 Mart Seçimlerinden Önce Söz Verdiği Gibi Mal Varlığını Kamuoyuyla Paylaştı.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, 31 Mart seçimlerinden önce söz verdiği gibi mal varlığını kamuoyuyla paylaştı.
Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, mal varlığını Afyonkarahisarlı hemşehrilerine duyuran Başkan Köksal açıklamasında, “Değerli Afyonkarahisarlı hemşehrilerim, seçimlerden önce söz verdiğim gibi mal varlığımı sizlerle paylaşıyorum. Hemşehrilerim, kendi seçtiği belediye başkanına güvenmeli ve inanmalıdır. ’Şeffaf Belediyecilik Başkanlık makamından başlar’ anlayışıyla çalışacağımın bilinmesini ister saygılar sunarım” dedi.
Belediye girişindeki panoya mal varlığını asan Başkan Köksal, Afyonkarahisar Belediyesi’ni şeffaf yönetim anlayışı ile yöneteceklerini söylerek, “Afyonkarahisarımızın parasını Afyonkarahisarlı hemşehrilerimiz için harcayacağız. Belediyenin gelirlerini doğru yerde kullanarak hemşehrilerimizin bir kuruşunu dahi çarçur etmeden adaletli bir yönetim anlayışıyla hizmet edeceğiz” diye konuştu.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi