Başkan Köksal: “Atatürk Ve Türkiye’Ye Bağlı Tüm Siyasi Kesimlerle İşbirliği Yapmaya Hazırız”

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Köksal: “Atatürk Ve Türkiye’Ye Bağlı Tüm Siyasi Kesimlerle İşbirliği Yapmaya Hazırız”
A
a

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Siyasetin Vatandaşa Hizmet Yarışı Olduğunu Kaydederek, “Atatürk Ve Türkiye’Ye Bağlı Tüm Siyasi Kesimlerle İşbirliği Yapmaya Hazırız” Dedi.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, siyasetin vatandaşa hizmet yarışı olduğunu kaydederek, “Atatürk ve Türkiye’ye bağlı tüm siyasi kesimlerle işbirliği yapmaya hazırız” dedi.
Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, DP Afyonkarahisar İl Başkanı Hikmet Bülbül ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, 31 Mart 2024 seçimlerinde Afyonkarahisar Belediye Başkanlığına seçilen Başkanı Burcu Köksal’ı ziyaret etti. Uysal, ziyarette yaptığı konuşmada siyasetin demokrasi ile güzelleştiğini, 31 Mart 2024 seçimlerinin de demokrasinin güzel örneklerinden birisi olduğunu belirtti.
Başkan Köksal ise nazik ziyaret dolayısıyla Uysal’a teşekkür ederek, “Uysal, önceki dönemde milletvekili olarak da birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çalışmaktan mutluluk duyduğum önemli bir siyasi liderdir; aynı zamanda ilimizin yetiştirdiği başarılı bir devlet adamıdır. Sayın Genel Başkan’a ziyareti ve nezaketi için teşekkür ediyorum. Siyaset, vatandaşa hizmet yarışıdır. Bu yarışta vatandaşımız bizi tercih etti, bu tercihe layık olmak için 1 Nisan akşamından itibaren yoğun bir çalışma sürecine girdik. Çocukların yatağa aç girmediği, yoksulluğun en aza indirildiği, yolsuzluğun olmadığı, mutlu ve gelecek için umutlu bir şehir inşa edeceğiz. Bunu yaparken Atatürk ve Türkiye’ye bağlı tüm siyasi kesimlerle işbirliği yapmaya hazırız. Demokrat Partimiz’i de bu çerçevede çok önemsiyoruz” dedi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi