Ayşe Ünlüce'nin gururlu anları!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Ayşe Ünlüce'nin gururlu anları!
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce'nin oğlu Aras Hukuk Fakültesi'nden başarıyla mezun olarak annesini gururlandırdı.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’nin oğlu Aras Ünlüce, babası Aydın Ünlüce’nin de eğitim aldığı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Aras Ünlüce, diplomasını avukat  annesi Ayşe Ünlüce’nin elinden aldı. Bu mutlu günü sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Ayşe Ünlüce, şu ifadeleri kullandı: “Mustafa Kemal Atatürk'ün ‘Cumhuriyetin müeyyidesi olacak bu büyük kurumun açılışında duyduğum mutluluğu hiçbir girişimde duymadım ve bunu açığa vurmakla ve belirtmekle hoşnutum’ sözleriyle onurlandırdığı Ata yadigarı Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nin mezuniyet törenine katıldım.. Babası Aydın Ünlüce’nin mezun olduğu okulu bitirmek Aras'a, törende diplomasını vermek de bana nasip oldu. Bir anne olarak çok gururluyum. Genç meslektaşıma ve değerli
arkadaşlarına başarılar diliyorum. Yeni mezun olan tüm gençlerimiz için temennim şu:‘Octavio Pazın dediği gibi düşlerinize layık olun.’Siz düşlerinize layık olursanız, kentlerimiz de ülkemiz de mutlu olur. Bu yolda sizleri desteklemeye devam edeceğiz.”
Kaynak : AYŞE ÜNLÜCE X HESABI
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi