Aman dikkat: Eskişehir'deki sürücüler bu bölgede ceza yedi çünkü...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Aman dikkat: Eskişehir'deki sürücüler bu bölgede ceza yedi çünkü...
A
a

Eskişehir'de İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, araç trafiğine kapalı olan yaya bölgelerinde motosiklet ve motorlu bisiklet kullanımıyla ilgili denetimler gerçekleştirdi. Planlı olarak yapılan bu denetimlerde, trafiğe kapalı alanlara giriş yapan ve kural ihlali yapan sürücülere cezai işlem uygulandı.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir'de polis ekiplerince araç trafiğine kapalı bölgelere giriş yapan motosiklet ve motorlu bisiklet sürücülerine yönelik çalışmada 63 sürücüye cezai işlem uygulandı.

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince planlama dahilinde araç trafiğine kapalı olan yaya bölgelerinde motosiklet ve motorlu bisiklet sürücülerine yönelik denetim yapıldı. Ekiplerce, trafiğe kapalı yerlere giriş yaparak kural ihlali yaptığı ve belge eksikliği olduğu tespit edilen sürücülere ceza kesildi. Çalışmalar sonucunda toplam 63 motosiklet ve motorlu bisiklet sürücüsüne işlem uygulandığı öğrenildi.
Kaynak : İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Ahmet 26 Mayıs 2024 08:58

Köprübaşı Sıcaksular hamamyolu asarcıklı ve doktorlar cad. Bisiklet ve motorlu araç girişine yasak getirilsin.

0 0 Cevap Yaz
Lokomotif 21 Mayıs 2024 10:00

Kanlı kavak parkı içerindeki yollarda da bu uygulamanın yapılmasını istiyoruz! LÜTFEN bir kişinin canı yanmadan bu önlem alınsın.

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi