Ahmet Ataç'tan Eskişehirlileri sevindirecek sözler!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Ahmet Ataç'tan Eskişehirlileri sevindirecek sözler!
A
a

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Kızılcaören ve Yakakayı mahallelerinde çok sayıda vatandaş ile bir araya gelirken, “Tepebaşı’nda hizmet her noktaya eşitçe dağılıyor. Kaliteli belediyecilik sadece merkeze değil, her noktaya ulaşıyor. Kentimizin güzelliğini daha üst noktalara taşımak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kırsal mahalle sakinleri ile bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Başkan Ataç, Kızılcaören ve Yakakayı mahallelerinde, muhtar ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Kırsal mahallelerin Tepebaşı ile bir bütün olduğunu ve yıllardır bu doğrultuda kaliteli şekilde hizmet aldığını kaydeden Başkan Ataç, “Görüş alışverişinde bulunmamız, sizlerin kırsal mahallelerdeki durumları bizlere iletmeniz çok değerli. Biz, her yere eşit hizmet ilkesi ile hareket eden bir belediyeyiz. Bu ilkeyi sağlamamızda, sizler bizim mahallelerdeki gözümüz, kulağımızsınız. Kırsal mahallelerimize hiçbir ayrım yapmaksızın hizmet ulaştırmaya devam ediyoruz. Kırsal mahallelerimiz, eski ismiyle köylerimiz bizim ayrılmaz bir parçamız. Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın hizmet alma hakları, bizim için en az kentte yaşayanlarınki kadar kutsal. Çalışmalarımızı da bu anlayış ile sürdürüyoruz.Kent merkezinden en uzak noktaya kadar, Tepebaşı’nın bir bütün halinde gelişimi devam edecek. Tepebaşı’nda hizmet, her noktaya eşitçe dağılıyor. Kaliteli belediyecilik, sadece merkeze değil, her noktaya ulaşıyor. Kentimizin güzelliğini daha üst noktalara taşımak için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Kızılcaören ve Yakakayı sakinleri de Başkan Ataç’a talep ve sorularını iletirken, 31 Mart yerel seçimleri için de başarı dileklerini iletti.
 
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Eses 29 Şubat 2024 00:39

Batıkent Yeşilköye imar, yol ve altyapı istiyoruz.

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi